Укр
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

New look

Сортування:
нові за популярністю спочатку дешевше за назвою

New Look

Бренд New Look бере свій початок в 1969 році, в Великобританії. Зараз це провідний бренд швидкої моди в Великобританії та Ірландії.

Стратегія бренду грунтується на привабливості і вигідній ціні для своїх клієнтів. Швидко реагуючи на останні тенденції і інтерпретуючи їх так, щоб клієнти могли носити їх, допомогти їм знайти свій образ, відповідний особистому стилю. Шукають вони останні тенденції або просто ідеальне вечірнє плаття, бренд New Look запропонує вам все необхідне.

Асортимент одягу, взуття та аксесуарів розроблений з урахуванням вікових вимог і актуальності в усьому світі. Захоплені тим, що роблять все, від розробників до стилістів в бутиках, їм важливо ділитися цим позитивом зі своїми клієнтами. Турбота не тільки про те що б клієнт виглядав добре, але і про його прекрасне самопочуття.

Отже, чи хочуть клієнти, останні тенденції, образи знаменитостей, модні речі або просто предмети першої необхідності - у бренду New Look є широкий вибір товарів, відповідних їх особистому стилю та потребам.

New Look виділяється серед конкурентів своєю обіцянкою бренду, ставлячи клієнтів в центр усього, що роблять. Те, що пропонують і як спілкуються з клієнтами, це не тільки продаж одягу, це також емоції, що виникають при купівлі нового вбрання.

New Look - це багатогранний роздрібний бренд, який працює в привабливому недорогому сегменті ринку одягу і взуття, що пропонує товари і купівельний досвід, заснований на хвилюванні, цінності, і новизні, для жінок, чоловіків і дівчаток-підлітків.

New Look завжди приємна ціна і відмінна якість.

Розгорнути
Вгору